Biustonosz push up – świetny sposób na piękne piersi

By nadać piersiom większy rozmiar lub podnieść opadający biust, wcale nie trzeba poddawać się kosztownym, bolesnym i ryzykownym operacjom. Znacznie prostszym sposobem na uzyskanie takich efektów jest założenie biustonosza push up. Oczywiście po jego zdjęciu czar pryska, ale dla większości kobiet efekt ten jest najzupełniej wystarczający.

Piękny kształt i większy rozmiar

Staniki push up są najczęściej wybierane przez kobiety cierpiące z powodu kompleksu małego biustu. Miseczki z grubą warstwą gąbki potrafią zupełnie zamaskować ten stan i obdarzyć sporym biustem nawet zupełnie bezbiuściaste panie. Niektóre kobiety nawet z tego powodu nie wyobrażają sobie chodzić bez biustonosza – wtedy ich klatka piersiowa byłaby zupełnie płaska.

Na tym jednak nie koniec wspaniałych efektów, jakie zapewnia biustonosz push up. Jest on też chętnie stosowany przez kobiety, które chcą nadać swym piersiom ładniejszy, zaokrąglony kształt, zwłaszcza w górnej części, co bardzo ładnie prezentuje się w bluzkach z dekoltem. Stanik push up unosi też mocno piersi, jest więc znakomitym remedium na opadanie biustu, na przykład z powodu jego dużego rozmiaru.

Warto jednak pamiętać, by takie biustonosze wybierać z głową. W sprzedaży znaleźć można modele z bardzo grubą warstwą gąbki. Są one przeznaczone raczej tylko dla kobiet, które mają bardzo małe piersi. Panie z większym biustem taki stanik może uciskać, a także czynić z biustu nieatrakcyjne wałeczki.