buty tanie

Czym się różnią tanie buty od drogich?

Z pewnością nie jedna osoba zastanawiała się patrząc na półkę sklepową w sklepie z butami, czym tak na prawdę różnią się od siebie buty tanie, od tych naprawdę drogich. Czy chodzi o użyte materiały? Technikę produkcji? A może po prostu o markę i naszyte logo?

Przede wszystkim jakość

Buty, których nie można zaliczyć do tanich, charakteryzują się przede wszystkim znacznie lepszą jakością niż zwykłe, chińskie tanie buty. Kupując droższe buty z góry założyć można, że towarzyszyć nam będą minimum przez 3-4 lata intensywnego noszenia. W przypadku tanich butów często można się cieszyć jeśli wytrzymają rok.

Na tę jakość składa się przede wszystkim technika produkcji oraz używane materiały. Są one na odpowiednio wysokim poziomie, za co oczywiście trzeba odpowiednio zapłacić.

buty tanie

Estety i trendy

Uznane światowe marki, których buty kosztują dość spore pieniądze, nie są tylko producentami i zwykłymi fabrykami obuwia. Buty z logo tych marek kreują trendy i ustanawiają kolejne poziomy estetyki i odpowiedniego wyglądu butów. Jest to coś znacznie więcej niż zwykłe produkowanie obuwia. A to również kosztuje odpowiednią cenę.

Nie da się również ukryć, że chęć noszenia markowego obuwia jest w cenie. Każdy chce mieć coś luksusowego i elitarnego. Buty które noszą gwiazdy kina lub telewizji, oprócz bardzo dobrej jakości, niebanalnego wyglądu i ponadczasowego kroju, mają coś więcej, coś co powoduje, że każdy posiadacz takiego obuwia czuje się lepszym człowiekiem.