Do czego pasują pończochy kabaretki?

Pończoch w stylu kabaretek mogą pasować do wielu ubiorów, jednakże niewiele kobiet się na nie decyduje z obawy o właśnie dopasowanie do całości stroju. Tego typu pończoch pończochy uznawane są powszechnie za mocny, a nawet nieco wyzywający element outfitu, na który mogą się zdecydować jedynie osoby, które w codziennych wyborach modowych stać na odrobinę nonszalancji.

Kabaretki do eleganckich i formalnych strojów.

Pończoch kabaretki w połączeniu z najbardziej eleganckimi i formalnymi zestawami nie są najlepszym pomysłem. Jako do datek są zdecydowanie czymś zbyt przyciągającym uwagę i dominującym, żeby mogły tu mieć zastosowanie. Używając klasycznej definicji elegancji, w której jest ona połączeniem estetyki i prostoty, nie da się obronić połączenia pończoch kabaretek z Gorteks i formalnego stroju.

Pończochy w stylu kabaretek do bardziej luźnych zestawów

Świetnie sprawdzą się natomiast pończochy tego rodzaju w przypadku zestawów nieco mniej formalnych, ale w dalszym ciągu aspirujących do elegancji. W takim wypadku takie pończochy doskonale będą pasowały do krótkiej spódnicy i wyrafinowanej marynarki. Pończochy takie to świetny wybór dla kobiet, które w ubiorze cenią sobie eklektyzm – są one świetnym elementem do użycia w zaskakujących połączeniach. Warto pamiętać, że tak mocny akcent w garderobie jak pończochy kabaretki (zwłaszcza te o bardzo dużych oczkach) dobrze wygląda kiedy jest widoczny i nie przysłonięty innymi, mocno zaakcentowanymi elementami garderoby.