Gdzie szukać oryginalnych gadżetów Pusheen?

Cały świat oszalał na punkcie uroczej, puszystej kotki Pusheen. Bohaterka komiksu w ciągu ostatnich lat zrobiła zawrotną karierę – od postaci kojarzonej z naklejek w mediach społecznościowych, do prawdziwej gwiazdy obecnej na każdym kroku: na koszulkach, kubkach, notatnikach i wielu innych popularnych gadżetach. Czemu zawdzięcza swój fenomen?

Pusheen – najbardziej znana kotka świata

Fenomen Pusheen sięga 2010 roku, kiedy to para artystów, inspirując się kotką rysowniczki, zaprojektowała wizerunek szarego, puszystego i bardzo uroczego zwierzątka. Kotka najpierw stała się bohaterką komiksu, potem zdobyła popularność jako postać używanych w mediach społecznościowych naklejek, następny etap to już prawdziwy szał na punkcie zwierzaka.

Cały świat zapragnął otaczać się nim na co dzień. Rozkoszna kotka bawiła swoim kolejnymi przygodami, była motywem, który przez lata się nie znudził. Dzisiaj Pusheen gadżety obecne są niemal wszędzie – uwielbiają je i dzieci, i dorośli, wielu może pochwalić się imponującą kolekcją akcesoriów z wizerunkiem szarej kotki.

Pusheen akcesoria – do wyboru, do koloru

Gadżety Pusheen to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów słynnej kotki. W sklepach można kupić najróżniejsze akcesoria – od tych dedykowanych dzieciom, jak artykuły szkolne, zabawki czy dziecięce pościele, po takie, które ucieszą także dorosłych fanów: kubki, długopisy, notesy, etui na telefon, pluszaki, skarpetki czy bluzy.

Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na Pusheen akcesoriach kotka pojawia się w różnym wydaniu: czasem wcina pączka, innym razem drzemie na ulubionej poduszce, jeszcze kiedy indziej przeobraża się w uroczą kocią syrenkę.

Pusheen akcesoria dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/pusheen