chłopak w bluzie bez kaptura

Jak dopasować bluzy męskie bez kaptura do typu sylwetki?

Bluzy męskie bez kaptura to hit ostatnich lat. Trudno nawet uwierzyć, że mogłyby nie być obecne w męskiej szafie. Promowane są jako rozwiązania uniwersalne, wielu panom wydaje się więc, że każda bluza bez kaptura będzie wyglądać tak samo dobrze. Niestety, takie przeświadczenie jest oparte na błędnych założeniach. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku męskich bluz z kapturem, naprawdę dobrze będą sprawdzać się przede wszystkim wtedy, gdy uda się je dopasować do męskiej sylwetki.

bluza męska bez kaptura Preorder

Bluzy dla szczupłych mężczyzn

Choć może się wydawać, że szczupli mężczyźni nie powinni mieć żadnego problemu z dopasowaniem ubrań do swojej sylwetki, w niektórych modelach wyglądają naprawdę źle. Wśród bluz męskich bez kaptura powinni więc szukać przede wszystkim tych modeli, które rozszerzają się z kierunku ramion. Szczupli panowie mogą za to niemal bez ograniczeń sięgać po modele z nadrukami. Szczególnie dobrze będą wyglądać wtedy, gdy nadruk zostanie umieszczony na górnej części bluz bez kaptura.

Bluzy dla panów mających więcej ciała

Panowie, którzy muszą nieustannie kontrolować wagę, powinni sięgać przede wszystkim po bluzy charakteryzujące się wydłużonym krojem. Jeśli zależy im na optycznym wyszczupleniu sylwetki, mogą też wybierać modne bluzy rozpinane zwłaszcza, jeśli przypominają one nieco tuniki. Tak samo, jak wtedy, gdy w grę wchodzą męskie bluzy z kapturem, powinni unikać nadruków. Te skupiają na sobie spojrzenia, a co za tym idzie, wzrok wędruje także ku wystającemu brzuchowi i opadającym ramionom.