Jakie kolczyki podarować w prezencie kobiecie

Biżuteria to jeden z najbardziej klasycznych pomysłów na prezent dla kobiety. Kolczyki srebrne na przykład malutkie kolczyki na wkręcanie lub koła, z pewnością spodobają się każdej miłośniczce biżuterii, która ceni doskonały styl i jakość. Takie kolczyki to również dyskretny wybór do pracy. Pięknie zdobią i dodają twarzy blasku, a jednocześnie pozostają praktycznie niewidoczne. Można zakładać je nawet do pracy w biurze lub urzędzie.

Srebrne kolczyki dla kobiety

Srebro nigdy nie wyjdzie z mody. Kolczyki srebrne pięknie prezentują się na kobietach o chłodnym i ciepłym typie urody, są tak chętnie wybierane przez brunetki i blondynki. Srebrne kolczyki to bardzo dyskretna propozycja na co dzień. Ile kobiet ucieszy się zatem z prezentu w postaci delikatnych kolczyków na wkręcanie, które mają ciekawy kształt lub piękne oczko. Warto wybrać chociażby model z cyrkonią lub kamieniem półszlachetnym takim jak bursztyn czy ametyst. Dzisiaj z kolczyki srebrne można kupić w wydaniu bardzo nowoczesnym i minimalistycznym, ale też w wersji bardziej na bogato. Wyjątkowo ozdobne wzory są wciąż dostępne u jubilerów.

Kolczyki koła srebrne

Prawdziwa klasyka gatunku jeżeli chodzi o biżuterię do kolczyki koła srebrne. Takie kolczyki będą doskonałym upominkiem dla kobiety ceniącej prostotę i minimalizm. Małe lub średnie kolczyki koła świetnie wyglądają w połączeniu z prostymi stylizacjami. Taka biżuteria bardzo ładnie podkreśla rysy twarzy. Koła to jeden z najbardziej klasycznych wzorów kolczyków srebrnych, po które sięgają kobiety na całym świecie.