Jakie zalety ma Casio GA-100-1A4ER?

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na sportowe zegarki męskie, dlatego też modele G-Shock ga-100 biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych Panów, którzy chcą poznać największe zalety zegarka Casio GA-100-1A4ER i dowiedzieć się jednocześnie, czy rzeczywiście warto na niego postawić.

Co warto wiedzieć?

Casio GA-100-1A4ER wyposażony jest w niezawodny system antywstrząsowy G-SHOC, dzięki czemu poradzi sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach. Do największych zalet należy zaliczyć również olbrzymią odporność na pola magnetyczne. Zarówno koperta jak i sama bransoleta wykonana jest z wysokiej jakości materiału. 

Jakie są przydatne funkcje?

Sportowe zegarki G-Shock ga-100 wyposażone są w bardzo wiele przydatnych funkcji. Mowa tutaj między innymi o automatycznym kalendarzu, podświetlanych diodach LED, stoperze, timerze albo funkcji dzięki której można sprawdzić czas na całym świecie. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że model G-Shock ga-100 może pochwalić się wodoszczelnością na poziomie WR 200, dzięki czemu zegarek doskonale nadaje się nie tylko do pływania, ale również do nurkowania.