friends gadżety

Kilka gadżetów, które każdy fan Przyjaciół potrzebuje w swoim życiu

Minęło już prawie 20 lat od emisji ostatniego odcinka Przyjaciół, ale to nie powstrzymało fanów od jeszcze większego przywiązania do Chandlera, Moniki, Rossa, Rachel, Phoebe i Joeya. Przebojowy sitcom ma specjalne miejsce w sercach wielu ludzi ze względu na swoje niezawodne postacie, pamiętne powiedzonka i mnóstwo momentów, które mogą przyprawić o ciarki. Niezależnie od tego, czy miałeś obsesję na jego punkcie wtedy, czy nadal jesteś teraz, oto kilka gadżetów, których każdy fan Przyjaciół potrzebuje w swoim życiu.

 

Ubrania

Jeśli planujesz nocne wyjście w stylu Friends, będziesz potrzebować odpowiednich ubrań. Do wyboru masz mnóstwo t-shirtów i bluz z kapturem, a także kilka swetrów i kurtek. Jeśli wolisz bardziej kobiecy wygląd, masz do wyboru mnóstwo uroczych topów, torebek, skarpetek, a nawet piżam. Jeśli chcesz wydać pieniądze na droższy przedmiot, możesz wybrać jedną z kilku sukienek, w tym czerwoną sukienkę inspirowaną ikonicznym wyglądem Rachel lub żółtą sukienkę inspirowaną wyglądem Moniki.

 

Kubki

Kubki to must-have, jeśli jesteś die-hard Friends fan. Jest ich wiele do wyboru, niezależnie od tego, czy chcesz prosty wzór, czy bardziej rozbudowany. Niektóre kubki zawierają nawet cytaty z serialu, co jest idealne, jeśli lubisz kilka słów mądrości przy porannej kawie. Możesz nawet znaleźć kubki inspirowane konkretnymi odcinkami, jak ten, w którym Rossowi rośnie nos.

 

Plakaty

Jeśli wolisz powiesić na swojej ścianie oprawione plakaty, możesz znaleźć mnóstwo plakatów Friends do wyboru. Istnieje mnóstwo plakatów z serialu, a także plakatów inspirowanych odcinkami Friends. Istnieją nawet plakaty, które zawierają cytaty z serialu. Jeśli wolisz nowatorski przedmiot, możesz znaleźć kilka oprawionych zdjęć do wyboru, w tym jedno ze słynnej sceny „byliśmy na przerwie”.

 

Podsumowanie.

Jeśli jesteś fanemFriends, to jest mnóstwo gadżetów, które powinieneś posiadać. Możesz wybierać z szerokiej gamy ubrań, kubków, plakatów, a nawet wystroju domu inspirowanego serialem. Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie Przyjaciół, te gadżety są idealnym sposobem, aby to zrobić.