Koszulki dla mężczyzn – czym powinny się charakteryzować?

Koszulki dla mężczyzn powinny być przede wszystkim wygodne, przewiewne i łatwe w użytkowaniu. Tak przynajmniej mówi stereotyp. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że także mężczyźni lubią zabawę z modą i chcą prezentować się na co dzień dobrze. Z tego powodu koszulki dla mężczyzn należy dobierać biorąc pod uwagę różne cechy. Zarówno ich praktyczność, jak i wygląd.

Przy wyborze należy przede wszystkim kierować się rozmiarem i kolorem tła. To ważne, ponieważ nie ma nic gorszego niż koszulka wisząca na mężczyźnie jak namiot lub obcisły t-shirt kojarzący się z jarmarcznym gustem. Należy brać pod uwagę rozmiary wygodne, ale niezbyt przewiewne. Koszulka nie powinna opinać w ramionach i marszczyć się na brzuchu przy siadaniu.

facet
CupSell.pl – Koszulki dla mężczyzn!

Jeśli chodzi o dobór barwy – trzeba pamiętać o wcześniejszej małej analizie kolorystycznej. Uroda ludzka dzieli się na 4 pory roku, czyli wiosnę, lato, jesień i zimę. W zależności od typu, należy dobierać inne kolory. Typowa jesień, czyli uroda cechująca się rudym kolorem włosów i piegami, nie będzie dobrze prezentowała się w koszulkach neonowych lub czarnych. Zima, czyli chłodny typ urody, jest z kolei idealna dla ciemnych, wyrazistych barw oraz bardzo jasnej bieli.

parka

Ponadto przed zakupem warto znaleźć ładny nadruk. Nie każdy z nas lubi przecież komiksy lub śmieszne napisy. Niektórzy mężczyźni preferują koszulki muzyczne, z okładkami płyt, logiem ulubionego zespołu, alternatywną grafiką lub z ciekawymi tekstami.