Kwadratowy biały topaz – klasyka sama w sobie

Biały topaz w pierścionkach wygląda niezwykle pięknie i gustownie. Wieli mężczyzn bardzo często zastanawia się nad tym modelem, gdy chce kupić wyjątkowy i co najważniejsze oryginalny pierścionek zaręczynowy swojej kobiecie. Dlaczego tak wiele pań i panów fascynuje się tym półprzezroczystym kamienień? W czym tkwi jego sekret?

Biały topaz – różnorodne modele
Pierścionek zaręczynowy z topazem zachwyca subtelnością, klasą oraz ponadczasowym stylem. Panowie, którzy decydują się na taki model zgodnie twierdzą, iż jest to najlepszy wybór, gdy ich wybranka nie przepada za diamentami, brylantami oraz popularnymi ostatnio pierścionkami ze szmaragdem lub rubinem. Biały topaz pasuje do każdej kobiety. Świetnie prezentuje się z różnymi stylizacjami i można go nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy z topazem?
W zależności od rodzaju złota (białe, czy żółte), wielkości kamienia oraz producenta, w sklepach z biżuterią można kupić idealne pierścionki w cenie od około 1500 zł do 3000 zł. Panowie najczęściej decydują się na kamień w kształcie owalnym lub kwadratowym, choć wersje z kilkoma kamieniami, które znajdują się obok siebie i są różnych rozmiarów, całkiem dobrze się prezentują na żółtym złocie. Kobiety dobrze się czują, gdy mają na dłoni taki pierścionek, gdyż jest on niezwykle luksusowy i co najważniejsze – unikatowy. Można zamówić taki pierścionek w mniejszej pracowni jubilerskiej, wówczas klient ma pewność, iż żadna inna kobieta nie będzie miała identycznego modelu na palcu.