elegancki zegarek Longines - Elegant Collection

Longines – zegarki dla pewnych siebie mężczyzn

Zegarki męskie nie są już niezbędne do odmierzania czasu, która to funkcja typowo użytkowa przypadła smartfonom. Tym bardziej użytkownik zegarka postrzegany jest dziś jako ktoś, kto za pomocą chronografu wyraża swoją osobowość.

Zegarek na rękę kreuje styl

Poszczególne typy oraz marki zegarków mogą sugerować podejście do życia, jakie prezentuje właściciel. Longines zegarki komunikują jednocześnie dwa oblicza. To możliwe przy szerokiej ofercie i jednocześnie silnym przesłaniu, które oddziałuje na odbiorców. Pierwszym jest miłośnik wyzwań i odważny eksplorator. Należy pamiętać o początkach marki z uskrzydloną klepsydrą: już w 1899 roku Ludwik Amadeusz z Sabaudii ruszył na wyprawę do Arktyki mając w kieszeni zegarek Longines. Od tej pory firma ciągle powraca do wyposażania podejmujących ekstremalne wyzwania w turystyce i sporcie – także motorowym.

Drugim obliczem, które przekazuje marka jest techniczne dążenie do perfekcji, a co za tym idzie połączenie klasycznego stylu z nienagannym mechanizmem. To zwiastuje mężczyznę – eleganta z ciekawą umysłowością.

Tradycja i przyszłość

Głębokie osadzenie zegarków Longines w tradycji spodoba się osobom statecznym lecz także ceniącym dorobek techniczny poprzednich pokoleń. Z pewnością nie tylko konserwatystom, lecz także ceniącym postęp i dokonujących śmiałych wyborów. W historii Longines zegarki często przełamywały bariery i wyznaczały trendy. Jak w 1979 roku, kiedy został stworzony model „Złoty liść”, który jako pierwszy przekroczył granicę grubości koperty, schodząc poniżej 2mm.