Nasiona automaty – czy pozwalają na plon wysokiej jakości?

Nasiona automaty to nowa, ekscytująca innowacja w przemyśle konopnym. Nasiona te zostały specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić szybką i łatwą uprawę, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w praktycznie każdym środowisku uprawy. Marihuana automatycznie kwitnąca nie wymaga stosowania intensywnych nawozów ani pestycydów i rośnie szybko bez znaczącego wysiłku z Twojej strony. Wszystko, co musisz zrobić, to zasadzić nasiona w glebie i obserwować ich wzrost.

Nasiona automaty – wysokiej jakości genetyka o pożądanych efektach

Istnieją dwa główne sposoby na odróżnienie klasycznych nasion marihuany od nasion automatycznie kwitnących. Pierwszym z nich jest spojrzenie na kwiaty, kiedy rosną. W pierwszych tygodnia ujawnia się ich genetyka i wygląd. Oba rodzaje nasion mają zielone kwiaty, ale nasiona automatycznie kwitnące mają nieco inny zapach od odmian regularnych. Po drugie, należy zwrócić uwagę na ich szybkość kiełkowania i wzrostu. Nasiona marihuany automaty (dostępne m.in. na stronie PanPestka.pl) mają tendencję do kiełkowania i wzrostu w znacznie większym tempie niż klasyczne nasiona marihuany, czasami nawet o 50% szybciej, a przy tym nie wymagają tak dobrych warunków jak pierwowzory.

Pierwsze komercyjne nasiona marihuany automaty

Komercyjna roślina marihuany, która automatycznie kwitnie z nasion za każdym razem, gdy jest wystawiona na działanie światła, została stworzona przez hodowców, którzy znali genetykę naturalnej odmiany Ruderalis. Lowryder był pierwszym komercyjnym szczepem marihuany, który był automatem będącym krzyżówką roślin z wysokim poziomem THC. Utorowało to drogę do stworzenia całego rynku automatycznych nasion marihuany, która do tej pory jest wybierana przez początkujących entuzjastów.