Srebrne kolczyki – dla małej i dużej damy

Srebrne kolczyki to biżuteria, która pasuje każdej kobiecie. Do tego jest uniwersalna. Świetnie sprawdza się w stylizacjach codziennych, jak i tych odświętnych. Jakie kolczyki zawsze powinna mieć zarówno dorosła kobieta, jak i mała dama?

Koła – wzór uniwersalny

Srebrne kolczyki koła są uniwersalne. Odpowiednio dobrane będą pasowały każdej kobiecie.

Duże koła są idealne dla kobiet o owalnym kształcie twarzy. Panie o trójkątnej twarzy powinny wybierać koła, które są nieco drobniejsze. Elipsy będą pięknie wyglądały na uszach kobiet o kwadratowej twarzy.

Wybierając srebrne kolczyki warto zwrócić uwagę nie tylko na te proste i minimalistyczne. Warto również mieć w szkatułce kolczyki z kamieniami. Są one bardzo eleganckie i świetnie sprawdzają się również w stylizacjach wieczornych.

Cyrkonie oraz kamienie kolorowe będą pięknie wyglądały w wielu stylizacjach.

Nie tylko dla dorosłych kobiet

Srebrne kolczyki to również idealna ozdoba dla małych dziewczynek. Koniecznie trzeba pamiętać, by były to kolczyki drobne i delikatne.

Małe dziewczynki nie powinny nosić długich kolczyków. Warto pamiętać, że kolczyki powinny być nie tylko estetyczne, ale również bezpieczne.

Wybierając srebrne kolczyki dla dziewczynki warto zwrócić uwagę, by zapięcie było angielskie jest ono uważane za bardzo bezpieczne. Jest to zapięcie na zatrzask, które trudno będzie dziecku odpiąć.

Srebrne kolczyki dla dziewczynek są wyjątkowo ciekawe. Dla miłośniczki zwierząt można znaleźć pieski, kotki czy kolorowe papugi. Warto również zwrócić uwagę na srebrne kolczyki, które na jednym uszku są inne niż na drugim. Zajączek z marchewką. Pająk na jednym uchu, a pajęczyna na drugim czy serduszko na jednym uszku a piesek na drugim. Taki zestaw będzie świetnie wyglądał u małej dziewczynki.

Pięknie również wyglądają srebrne kolczyki pokryte emalią. Są wdzięczne i barwne.

Wybierając srebrne kolczyki koniecznie trzeba je dopasować do sytuacji. Często mniej znaczy więcej. Warto o tym pamiętać przede wszystkim wybierając kolczyki dla małej damy.