dziecięcy zegarek dla dziewczynki różowy TImex

Zegarki dla dzieci – jak wybrać pierwszy model dla pociechy?

Wśród modnych czasomierzy odnaleźć można zegarki dla dziewczynek i chłopców w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Różnią się również parametrami i materiałem wykonania. Rodzice planujący kupić pierwszy model dla dziecka często zastanawiają się, który będzie dobrym wyborem. Oprócz wzoru dopasowanego do gustu, ważne są wygoda noszenia i odporność na uszkodzenia. Jak zatem znaleźć ten najlepszy i w trafny sposób wybrać pierwszy zegarek dla dziewczynki?

Model dopasowany do trybu życia

Kilkulatki są zwykle wyjątkowo energiczne. Często spędzają czas na dynamicznych zabawach i angażują się w sportową aktywność. Zegarki dla dzieci powinny nadążać za ich trybem życia. Wybierając model dla pociechy należy więc zwrócić uwagę na to, aby był wygodny i praktyczny. Ważne jest to, aby pasek i zapięcie nie uwierały skóry. Czasomierz powinien stabilnie pozostawać w miejscu nawet podczas energicznych zabaw. Zaleca się wybierać modele na paskach silikonowych lub parcianych. Ważne jest, aby były elastyczne i zapewniały skórze odpowiednią oddychalność.

Atrakcyjne wzory i specjalne funkcje

Zegarki dla chłopców i dziewczynek powinny być wodoodporne na poziomie 30 m lub wyższym. Dzięki temu nie będą ulegały zniszczeniu podczas mycia rąk lub zabaw w czasie deszczu. Pociechom uczęszczającym na basen warto zaproponować modele, których wodoszczelność umożliwi pływanie z zegarkiem. Warto przede wszystkim dopasować wygląd czasomierza do gustu dziecka. Egzemplarz w ulubionym kolorze lub z grafiką nawiązującą do hobby z pewnością będzie chętnie noszony.